Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O mnie

Od zawsze coś mi w duszy gra, a że zdecydowanie nie mam głosu musiałam w inny sposób tę melodię wydobyć. Połączyłam zdolności manualne i cierpliwość z pomysłami, które w końcu znalazły ujście w postaci biżuterii. Moją ulubioną, chociaż bardzo pracochłonną, ale i szalenie satysfakcjonującą techniką jest wire-wrapping. Wszystkie projekty, które tu znajdziesz są mojego autorstwa i występują w pojedynczych egzemplarzach. Nosząc stworzoną przeze mnie biżuterię masz gwarancję, że nikt nie ma takiej samej.
W moich pracach używam srebra i minerałów, staram się, aby były one różnorodne i wyjątkowe. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Zapraszam.


"To, co się w największym wysiłku tworzy, winno wyglądać tak, jakby powstało szybko, prawie bez wysiłku,
z zupełną łatwością, na przekór prawdzie."

Michał Anioł

 

Biżuterię najlepiej przechowywać w załączonym do każdej sztuki ozdobnym opakowaniu. Do każdego zestawu dołączam również ściereczkę do czyszczenia srebra wraz z instrukcją użytkowania. W przypadku gdy srebro na wskutek naturalnych czynników traci swój blask, wystarczy delikatnie je wypolerować załączoną ściereczką.
Przy zastosowaniu tych prostych zasad moja biżuteria będzie długo cieszyć swoim blaskiem i niepowtarzalnością.

Monika Godlewska