Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biżuteria srebrna marki Vivioland powstaje w oparciu o moje własne autorskie projekty. Jest wykonywana w całości ręcznie - pracochłonnymi, ale przy tym niezwykle efektownymi technikami: wire-wrapping i chainmaille.

Technika wire-wrapping polega na precyzyjnym łączeniu różnej grubości drutów srebrnych, tworząc fantazyjne i niepowtarzalne sploty. To właśnie wire-wrapping w połączeniu z kamieniami naturalnymi daje niepowtarzalność i elegancję gotowego wyrobu.

Każdy projekt wykonuję tylko w jednym unikalnym egzemplarzu.

Technika chainmaille polega na łączeniu ze sobą ogniwek (kółeczek) srebrnych. Łączenie różnego rodzaju splotów w połączeniu z kamieniami naturalnymi daje możliwość tworzenia ciekawych projektów. Aktualnie dostępne projekty w SKLEPIE VIVIOLAND.

Srebro jest oksydowane (chemicznie "postarzane"), po czym polerowane z zewnątrz dla podkreślenia finezji splotów.

Projekty oznaczone jako DOSTĘPNE można zamówić bezpośrednio w moim sklepie internetowym, natomiast oznaczone jako NIEDOSTĘPNE mogą służyć jako inspiracja do stworzenia indywidualnego projektu w ramach zamówienia specjalnego.

Zamawiając pierścionek lub obrączkę sprawdź TABELĘ ROZMIARÓW

Stosuję srebro próby 925 i wyższej. Wszystkie moje wyroby oznaczam znakiem imiennym VIV, a przy masie wyrobu wyższej niż 5 gram również cechą probierczą.

Zapraszam do galerii. Monika Godlewska.